Skontaktuj się: tel. (22) 299 59 75, e-mail: biuro@atlanti.pl

Pilotażowy projekt IAN-a

Szanowni Państwo,
 
Mamy przyjemność ogłosić i zaprosić Państwa do pilotażowego projektu, dzięki któremu otrzymacie bezpłatny dostęp do naszego systemu zarządzania nieruchomościami IAN.
 

To niepowtarzalna okazja!

 
Bezpłatny dostęp trwa trzy miesiące, po których, jeśli system Państwa zainteresuje, uzyskacie preferencyjne warunki licencji – dla zainteresowanych wsparciem rozwoju systemu – darmowa dożywotnia licencja.
 
IAN, czyli Interaktywna Administracja Nieruchomościami to jedyny taki program na rynku. Nowoczesny software dla współczesnego zarządcy nieruchomości, pozwala na zautomatyzowanie procesów związanych z utrzymaniem i administrowaniem budynków.
 
System umieszczony jest w chmurze internetowej, dzięki czemu zarządca ma dostęp do wszystkich informacji z dowolnego urządzenia i w każdym miejscu. IAN łączy cechy prostych i intuicyjnych programów z rozbudowanymi systemami korporacyjnymi. Zarządca decyduje, w jakim stopniu wykorzysta w danym momencie jego potencjał.
 
Zapraszamy wszystkich zarządców do pilotażowego projektu. Możecie naprawdę dużo zyskać. Wystarczy spróbować!
 
Może to czas, by zakończyć współpracę z Excelem i papierowymi kalendarzami? Daj szansę IAN-owi!
 
Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem biuro@atlanti.pl temat: pilotażowy projekt IAN.
Kontakt

02-488 Warszawa
ul. Wilczycka 31
od poniedziałku do piątku: 9 – 17
tel. (22) 299 59 75
fax (22) 844 05 41
e-mail: biuro@atlanti.pl

Nieruchomości MSW Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie projektu o nazwie „Prace badawczo-rozwojowe nad narzędziem wspierającym zarządzanie nieruchomościami wielolokalowymi” w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość projektu: 597 201,93 PLN Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej: 440 004,24 PLN

Copyright (c) 2013 Nieruchomości MSW sp z o.o.