Skontaktuj się: tel. (22) 299 59 75, e-mail: biuro@atlanti.pl

Kariera

Staż w Dziale Administracyjnym na stanowisku: Asystent biura

Opis stanowiska:

Staż łączący pracę i naukę dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zarządzaniem nieruchomościami, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, tworzeniem innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla nieruchomości z programów PARP POIG 8.1, a chciałyby się rozwijać właśnie w tym kierunku. Staż polega na asystowaniu i pomaganiu zarządcom nieruchomości, pośrednikom w ich codziennych obowiązkach, pomocy w biurze oraz przy wdrożeniach nowoczesnego oprogramowania. Jest to praca w biurze oraz w terenie.

Praca ma charakter 12 miesięcznego stażu, podczas którego kandydat ma okazję poznać istotę pracy w dziale administracyjnym, pogłębić swoją wiedzę, po tym okresie stażysta ma możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy.

Wymagania:
znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu,
– zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
– samodzielność, dokładność

Mile widziane cechy kandydata:
– studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych o specjalności związanej z nieruchomościami
– wiek 20-30 lat
– dynamizm
– analityczny umysł
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– zaangażowanie i dobra organizacja pracy

W ramach stażu oferujemy:
– 12 miesięczny płatny staż
– możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
– staż w profesjonalnym zespole, gwarantującym pogłębienie wiedzy z zakresu nieruchomości
– możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
– zatrudnienie na umowę zlecenie

Obowiązki:
– obsługa recepcji tj. obsługa telefonu, maili firmowych, przyjmowanie gości
– obsługa poczty i korespondencji
– nadzór nad utrzymaniem porządku i prawidłowym funkcjonowaniem biura
– zaopatrzenie biura w materiały eksploatacyjne  (spożywcze i biurowe)
– pomoc pracownikom i współpracownikom w zakresie biurowym,
– pomoc w zakresie przygotowywania materiałów reklamowo-informacyjnych
– przygotowywanie pism, zapytań ofertowych i innych dokumentów,
– skanowanie, kopiowanie oraz inne prace biurowe

na dalszym etapie stażu:
– tworzenie analiz i zestawień
– przeprowadzanie badań rynku
– przygotowywanie i modernizowanie ofert

CV + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@atlanti.pl

Kontakt

02-488 Warszawa
ul. Wilczycka 31
od poniedziałku do piątku: 9 – 17
tel. (22) 299 59 75
fax (22) 844 05 41
e-mail: biuro@atlanti.pl